Главная » 2015 » Июнь » 28 » Аквапак - герметичні, водонепроникні чохли для телефонів, камер та інших гаджетів
20:29
Аквапак - герметичні, водонепроникні чохли для телефонів, камер та інших гаджетів
Аквапак – це повністю герметичні, водонепроникні чохли, гаманці, сумки, які можна купити для захисту портативної техніки і цінних речей при відпочинку на воді, під водою і на природі. Аквапак - герметичні, водонепроникні чохли, гаманці, сумки, які можна купити для захисту портативної техніки і цінних речей при відпочинку на воді, під водою і на природі

Продукція стандарту IPX8 - 100% захист для занурення

Герметичність: IPX8 - захист від бризк, піску, бруду, сильного дощу. Призначені для тривалого занурення на глибину більше 1 метра. Рекомендована виробником глибина занурення: не більше 5 метрів. Можна купити герметичні чохли Аквапак одразу і для комунікаторів, і для смартфонів, і для КПК, PDA або iPhone 5 / iPhone 6 / iPhone 6 Plus. Герметичні чохли Аквапак є універсальними і підходять для всіх телефонів. Аквапак - универсальні герметичні чохли для телефонів, смартфонів, iPhone 6 ►1. Герметичні чохли Аквапак для планшетів, електронних книг, мрЗ-плеєрів . ■ матеріал - термопластичний поліуретан (TPU), стійкий до ультрафіолету. держатель - нейлон и нержавеющая сталь. ■ технологія LENZFLEX™ забезпечує максимальну прозорість матеріалу чохла для якісної зйомки навіть під водою ■ пристрій в чохлі залишиться на поверхні в разі падіння у воду ■ стабільна робота сенсорного екрану, динаміків та мікрофону ■ варіанти кріплення чохла с телефоном на вело-руль та на передпліччя. ►2. Герметичні чохли Аквапак для планшетів, електронних книг, мрЗ-плеєрів можна купити одразу з інтегрованим кабелем для підключення навушників. + Водонепроникні навушнику для улюбленої музики навіть на морській глибині. ►4. Якщо ви захоплюєтесь фотографією, то вашим варіантом є купити герметичні чохли Аквапак для фотокамер. герметичні чохли Аквапак для фотокамер ►5. Універсальні чохли Аквапак StormProof™ - для телефонів смартфонів та дрібних цінних речей. ■ матеріал - нейлон ріпстоп 70D, вкритий поліуретаном та силіконом ■ стабільна робота сенсорного екрану ■ технологія LENZFLEX™ забезпечує максимальну прозорість матеріалу чохла для якісної зйомки ■ спаяні шви

Водозахисні рюкзаки, сумки и баули Аквапак стандарту IPX6 - захист від зливи та короткочасного занурення

IPX6 – це захист від бризок, піску, бруду, сильного дощу і випадкового падіння у воду. Рекомендована виробником глибина занурення: короткочасне занурення у воду. Розміри: довжина 125 мм, ширина 75 мм. Водонепроникні рюкзаки, сумки і баули Аквапак Водонепроникні, герметичні рюкзаки, сумки і баули Аквапак - універсальні для мобільних телефонів, радіотелефонів, GPS приймачів.

1. Вологонепроникні рюкзаки та cумки для фотокамер

Для того, щоб не хвилюватися на відпочинку за вашу техніку, необхідно купити водонепроникний, універсальний герметичний рюкзак Аквапак з двома відділеннями (для сухих/мокрих або чистих/брудних речей). Матеріал: нейлон з термопластичним поліуретановим покриттям. Герметичність: IPX6 - захист від бризок, піску, бруду, сильного дощу і випадкового падіння у воду. Рекомендована виробником глибина занурення: короткочасне занурення у воду.

2. Міцні вологонепроникні баули та сумки з армованого вінілу 500D

Два варіанти ремонтних, комплектів латок на випадок проколу чи іншого порушення цілісності чохлів: ■ з ПВХ та вінілу ■ та тих, що не містять ПВХ - брезент, неопрен, нейлон, поліуретан, гума, термополіуретан.

Рекомендації по використанню герметичних водозахисних чохлів для телефона або камери Аквапак

Увага! Важлива інформація по використанню! ■ Кожного разу перед тим, як занурюватись з пристроєм у чохлі, перевірте, чи не вби¬рає він воду. Для цього покладіть в чохол якийсь малоцінний предмет та прослідкуйте, чи не з'являються на поверхні води бульбашки повітря. ■ Завжди залишайте пакетики з силикогепем в чохлі разом з пристроєм - вони мають поглинати вологу та конденсат, що утворюється всередині пристрою при повсякденному використанні. Товари Аквапак сертифіковані згідно Міжнародного стандартизованого індексу ІЕС 60529 «Рівні захисту від рідини». Це - індекс ІРХ, розроблений Технічним комітетом Міжнародної електротехнічної комісії.

Ступені захисту герметичних чохлів, рюкзаків, сумок і баулів Аквапак

IPX1 – якщо купити герметичний водозахисний чохол Аквапак це дасть вам захист лише від вертикально падаючих крапель води. IPX2 - герметичний водозахисний чохол Аквапак з захистом від крапель, що падають під кутом 15 градусів. IPX3 - якщо купити захисний чохол Аквапак, що захищають від крапель, що падають під кутом 60 градусів. IPX4 - герметичний водозахисний чохол Аквапак з захистом від бризок, що падають з усіх боків. IPX5 - захисні чохли Аквапак, що захищають від струменів води, що йдуть з усіх боків. IPX6 - герметичний водозахисний чохол Аквапак з захистом від струменів води, що йдуть під натиском з усіх боків. IPX7 - герметичний водозахисний чохол Аквапак що захищає при короткочасному зануренні на глибину до 1 м на 5 хвилин. IPX8 - захисні чохли Аквапак, що захищають при тривалому зануренні на глибину до 10 м на З0 хвилин.

О SportZone.com.ua

Інтернет-магазин спорядження для водних екстремальних видів спорту sportzone.com.ua працює з 2008 року. В магазині доступний широкий вибір спорядження і аксесуарів для зимового і літнього екстремального спорту. На сайті можна замовити самі нові моделі захисного обладнання і чохлів для телефонів, камер, GPS приймачів та інших гаджетів. Ви можете легко купити чохол для телефону з доставкою в нашому магазині в будь-якому місті України. Товари від інтернет-магазину SportZone доступні для примірки і тесту на складі в Києві. По Україні доставка захисних чохлів, сумок і рюкзаків здійснюється автоперевізниками. Телефони в Києві: (067)661-99-33, (091)918-35-08.
Категория: Новости IT | Просмотров: 1418 | Добавил: aivakhnenko | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar